DATE COMPETITION OPPONENTSVENUETIME             
APRIL
16SATOPENING DAY2.15PM
19TUESPRACTICEMixedWADEBRIDGE AWAY5.30PM
20WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
21THURSPRACTICEMixedST AUSTELLHOME5.30PM
23SATClubTASTER DAY 10AM - 1PM
24SUNClubTASTER DAY 2-4PM
25MONEVE LEAGUELadiesHEAVY TRANSPORTHOME6.00PM
26TUESPRACTICEMixedLOOEHOME5.30PM
27WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
28THURSECBLMenKENSEY VALEHOME5.30PM
28THURSEVE LEAGUELadiesIMERYSAWAY6.00PM
30SATFRIENDLYMixedHEAVY TRANSPORT 5 MIXED TRIPLESAWAY2.00PM
MAY
2MONMenCAPTAINS SHIELD V LISKEARD HOME6.00PM
3TUESECBLMenLISKEARD AHOME5.30PM
3TUESEVE LEAGUELadiesST COLUMBAWAY6.00PM
4WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
5THURSLadiesMRS BENNETTS DAY IMERYS9.30AM
6FRICOUNTYLadiesKERNOW CUP 1/4, SEMI & FINAL TRURO9.30AM
8SUNFRIENDLYMixedVERYAN 4 MIXED TRIPLESAWAY2.00PM
9MONRIPPONLadiesHEAVY TRANSPORTAWAY2.00PM
10TUESA TEAMMenLOOE AAWAY6.00PM
11WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
12THURSECBLMenTORPOINTAWAY6.00PM
13FRIClubCLUB SOCIAL EVENING7.00PM
14SATNATIONALLadiesLADIES' TRIPLES AT ST STEPHENS 9.00AM
15SUNFRIENDLYMixedLEE MOOR 4 MIXED TRIPLESAWAY2.00PM
15SUNNATIONALLadiesLADIES' TRIPLES AT ST. STEPHENS 9.00AM
16MONB TEAMMenLISKEARD BAWAY6.00PM
16MONEVE LEAGUELadiesST AUSTELLHOME6.00PM
17TUESA TEAMMenLISKEARD AHOME6.00PM
18WED ClubNO CLUB AFTERNOON
19THURSDATELadiesLOOEAWAY2.00PM
20FRIMixedMILLENNIUM V DUNHEVEDAWAY6.00PM
21SATNATIONALMenMEN'S PAIRS AT VARIOUS SITES 9.30AM
21SATNATIONALLadiesLADIES PAIRS AT LOSTWITHIEL AND ST AUSTELL 9.00AM
22SUNNATIONAL MenMEN'S PAIRS FINALS CALLINGTON 9.30AM
22SUNNATIONALLadiesLADIES PAIRS AT LOSTWITHIEL & ST AUSTELL9.30AM
23MONB TEAMMenCALLINGTON BHOME6.00PM
24TUESA TEAMMenCALLINGTON AAWAY6.00PM
24TUESEVE LEAGUELadiesVERYANHOME6.00PM
25WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
26THURSDATELadiesHEAVY TRANSPORTHOME2.00PM
28SATNATIONALMenMENS FOURS AT LOSTWITHIEL AND LOOE 9.00AM
28SATNATIONALLadies4 WOOD SINGLES AT GRAMPOUND & ST AUSTELL9.30AM
29SUNNATIONALLadies4 WOOD SINGLES AT GRAMPOUND & ST AUSTELL9.30AM
29SUNFRIENDLYMixedCAMELFORD 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
30MONB TEAMMenTORPOINT BAWAY6.00PM
31TUESA TEAMMenSALTASH A HOME6.00PM
JUNE
1WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
2THURSRIPPONLadiesPROBUSHOME2.00PM
2THURSECBLMenLISKEARD BAWAY6.00PM
5SUNFRIENDLYMixedBODMIN 4 MIXED TRIPLESAWAY2.00PM
5SUNNATIONALLadiesLADIES 2 WD SINGLES AT ST AUSTELL9.00AM
6MONDATELadiesGRAMPOUNDHOME2.00PM
7TUESA TEAMMenTORPOINT AHOME6.00PM
8WEDClubNO CLUB AFTERNOON
8WEDECBLMenKENSEY VALEAWAY6.00PM
9THURSEVE LEAGUELadiesHEAVY TRANSPORTAWAY6.00PM
11SATNATIONALLadiesLADIES FOURS AT LOSTWITHIEL 9.00AM
12SUNFRIENDLYMixedIMERYS 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
13MONB TEAMmenSALTASH BAWAY6.00PM
14TUESGROUP FINALLadiesCHAMPION OF CHAMPIONS AT VERYAN 9.00AM
14TUESMenTOP TEAM V TORPOINTAWAY6.00PM
15WEDClub CLUB AFTERNOON 2.00PM
15WEDEVE LEAGUELadiesLOOEAWAY6.00PM
15WEDECBLMenCALLINGTONAWAY2.00PM
15WEDRIPPONLadiesST AUSTELL AHOME2.00PM
17FRIClubCLUB SOCIAL EVENING7.00PM
19SUNFRIENDLYMixedWADEBRIDGE 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
20MONB TEAMMenTORPOINT BHOME6.00PM
21TUESRIPPONLadiesST AUSTELL BHOME2.00PM
21TUESA TEAMMenTORPOINT AAWAY6.00PM
22WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
23THURSRIPPONLadiesGRAMPOUNDAWAY2.00PM
23THURSEVE LEAGUELadiesIMERYSHOME6.00PM
25SATCOUNTYMenUNBADGED SINGLES VARIOUS SITES9.30AM
26SUNCOUNTYMenUNBADGED SINGLES FINALS KENSEY VALE9.30AM
27MONRIPPONLadiesST COLUMBAWAY2.00PM
28TUESA TEAMMenLOOE AHOME6.00PM
29WED Club CLUB AFTERNOON 2.00PM
30THURSRIPPONLadiesST STEPHENAWAY2.00PM
30THURSECBLMenLISKEARD AAWAY6.00PM
JULY
3SUNFRIENDLYMixedST AUSTELL 4 MIXED TRIPLESAWAY2.00PM
4MONLadiesLADIES CHAIRMAN'S DAY AT NEWQUAY WEST END
4MONB TEAMMenLISKEARD B HOME6.00PM
5TUESDATELadiesST AUSTELLAWAY2.00PM
5TUESA TEAMMenLISKEARD AAWAY6.00PM
6WEDLadiesLADIES 2 WOOD BEN. PAIRS GRAMPOUND9.30AM
6WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
7THURSLadiesLADIES 2 WOOD BEN. PAIRS GRAMPOUND9.00AM
7THURSECBLMenTORPOINTHOME6.00PM
10SUNFRIENDLYMixedGOONBARROW 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
11MONDATELadiesPROBUSAWAY2.00PM
11MONB TEAMMenCALLINGTON BAWAY6.00PM
12TUESGROUPLadiesLADIES SECRETARIES AT VERYAN9.00AM
12TUESA TEAMMenCALLINGTON AHOME6.00PM
13WEDRIPPONLadiesLOOEHOME2.00PM
13WEDClubNO CLUB AFTERNOON
14THURSCOUNTYLadiesLADIES OVER 55 PAIRS IMERYS & PROBUS 9.00AM
15FRICOUNTYLadiesLADIES OVER 55'S PAIRS IMERYS & PROBUS 9.00AM
ClubCLUB SOCIAL EVENING7.00PM
16SATNATIONALMenTRIPLES 1/4 & SEMI AT ST STEPHEN9.30AM
18MONB TEAMMenSALTASH B HOME6.00PM
19TUESLadiesKERNOW CUP SEMI FINAL VENUE TBA 9.00AM
GROUPLadies 2 WOOD TRIPLES FINAL VENUE TBA9.00AM
A TEAMMenSALTASH AAWAY6.00PM
20WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
EVE LEAGUELadiesGRAMPOUNDAWAY6.00PM
21THURSGROUPLadiesKNOCKOUT SEMI FINAL ST STEPHEN, GRAMPOUND9.00AM
GROUPLadiesKNOCKOUT FINAL AT ST AUSTELL
23SATFRIENDLYMixedST STEPHENS 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
24SUNNATIONALMenPAIRS QUARTER/SEMI CHACEWATER 9.30AM
NATIONALMen2 WOOD SINGLES QUARTER/SEMI CHACEWATER 12 NOON
26TUESECBLMenSALTASH TAMARHOME6.00PM
27WED LadiesGROUP MIX V BOWLS CWLL AT ST AUSTELL 9.00AM
ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
28THURSCOUNTYLadiesOVER 55'S SINGLES AT ST COLUMB & GRAMPOUND 9.00AM
ECBLMenLISKEARD BHOME5.30PM
29FRICOUNTYLadiesOVER 55'S SINGLES AT ST COLUMB & GRAMPOUND9.00AM
30SATNATIONALMenPAIRS COUNTY QUARTER/SEMI AT ST AUSTELL9.30AM
FRIENDLYMixedMASONICS 5 MIXED TRIPLES (WHITES)HOME2.00PM
31SUNNATIONALMen4 WOOD QUARTER & SEMI AT BODMIN9.30AM
GROUPLadiesLADIES GROUP FINALS AT ST AUSTELL9.30AM
AUGUST
2TUESEVE LEAGUELadiesLOOEHOME6.00PM
3WEDCOUNTYLadiesBENEVOLENT 2 WOOD TRIPLES LOOE9.00AM
ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
4THURSCOUNTYLadiesBENEVOLENT TRIPLES AT LOOE RESERVE DAY 9.00AM
ECBLMenBODMINHOME6.00PM
6SATFRIENDLYMixedGRAMPOUND 4 MIXED RINKSAWAY2.00PM
7SUNLadiesLADIES GROUP FINALS AT ST AUSTELL
8MONLadiesWHYTE RICKARD HEAVY TRANSPORT, ST STEPHEN9.00AM
9TUESLadiesWHYTE RICKARD HEAVY TRANSPORT, ST STEPHEN9.00AM
ECBLMenCALLINGTONHOME2.00PM
10WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
11THURSEVE LEAGUELadiesVERYANAWAY6.00PM
12FRILadiesLADIES PATRONS AT ST STEPHENS
14SUNmENCOUNTY VP'S 4 RINKSHOME2.00PM
15MONFRIENDLYMixedPLYMPTON 5 MIXED TRIPLES WHITESAWAY2.00PM
16TUESECBLMenSALTASH LYNHERAWAY6.00PM
17WED ClubNO CLUB AFTERNOON
18THURSECBLMenLOOEHOME6.00PM
18THURSEVE LEAGUELadiesST AUSTELLAWAY6.00PM
19FRIMILLENNIUMMenMIXED FOURS SEMI & FINAL AT ST IVES9.30AM
20SATNATIONALMenVARIOUS FINALS AT ST IVES 9.30AM
21SUN ClubCLUB CHARITY DAY 9.30AM
21SUNCOUNTYMenTOP TEAM SEMI AT CALLINGTON 9.30AM
21SUNCOUNTYMenTOP TEAM FINAL AT KENSEY VALE2.00PM
21SUNECBLMenBODMINAWAY5.30PM
21SUNEVE LEAGUELadiesST COLUMBHOME6.00PM
24WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
25THURSECBLMenLOOEAWAY5.30PM
26FRIClubCLUB SOCIAL EVENING7.00PM
30TUESECBLMenSALTASH TAMARAWAY5.30PM
30TUESEVE LEAGUELadiesGRAMPOUNDHOME6.00PM
31WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
SEPTEMBER
1THURSECBLMenSALTASH LYNHERHOME5.30PM
3SATClubBERTIE & BERTHA3.00PM
6TUESFRIENDLYMixedCALLINGTON 4 MIXED TRIPLESHOME2.00PM
7WED ClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
11SUNECBLMenECBL FINALS DAY AT LOSTWITHIEL9.00AM
14WEDClubCLUB AFTERNOON 2.00PM
21WEDClubCLUB AFTERNOON2.00PM
22THURS LadiesTRIPLES DAY AT LOOE 9.30AM
24SAT ClubFINAL CLUB RINK COMPETITION 2.00PM
25SUNClubCROWN GREEN FINALE1.30PM